Rankų darbo mezginiai

Labas,

malonu, kad užsukai į mano kūrybines dirbtuves. Jau keletą metų kuriu megztus drabužius moterims ir vyrams. Myliu spalvas, todėl mano mezginiuose vyrauja plati spalvų paletė. Man patinka patogūs, praktiški, kokybiški drabužiai. Dėl to savo mezginiams renkuosi ilgaamžius ir lengvai prižiūrimus siūlus. Labai džiaugiuosi, kai pavyksta sukurti rūbą, kurį galima dėvėti keletu variantų. Visos mano kūrybinės mintys ir #rankudarbas skirtas Jums.

Pasidairyk mano el.parduotuvėje, išsirinktą modelį gali drąsiai koreguoti, išsirink mylimą spalvą, nurodyk savo dydį,  galbūt norėsi pakeisti vieną ar kitą detalę – taip kartu sukursime vienetinį mezginį, skirtą tik Tau.

Su meile….Agnette

P.s. sausio 14-21d. atostogausiu, šiuo metu užsakymai nebus siunčiami 🙂

+370 673 11487  Vilnius                                                                                                                                   agnettesstilius@gmail.com

GARANTIJA!!! Savo mezginiams suteikiu neribotos trukmės pataisymo garantiją. Jei ištempei siūlą ar dar baisiau, mezginys įplyšo, susisiek su manimi ir sugadinimą aš sutvarkysiu.

MANO DARBAI

« 46 »

Reportažai apie mane:

https://www.moteris.lt/lt/mada/g-50692-saltajam-sezonui-mezginiai-su-isvirkscia-siule

https://www.zmones.lt/naujiena/per-mados-kolekcijos-pristatyma-podiumu-zenge-ir-alpaka.c0b4160d-c151-11e8-86a7-aa000054c883