Kaip apmokėti už mūsų parduotuvėje pirktas prekes?

Apmokėti už čia pirktas prekes galite bankiniu pavedimu. Pasirinkus šį mokėjimo būdą, tiesiog suformuokite užsakymą el. parduotuvėje ir nurodytą užsakymo sumą perveskite į mūsų įmonės bankinę sąskaitą, pavedimo paskirtyje nurodydami užsakymo numerį.
Gavėjas: IĮ „Agnetės stilius”
Gavėjo kodas: 303393572
Gavėjo sąskaitos numeris: LT694010051002161575, AB Luminor bankas
Mokama suma: suma, kuri buvo nurodyta suformavus užsakymą.
Pavedimo paskirtis :Jūsų užsakymo numeris.

Kaip aš gausiu užsakytas prekes?

Mūsų el. parduotuvėje pirktas prekes galime pristatyti 2 būdais:

  1. Mes galime atsiųsti prekes į „LP Express“ siuntų dėžutę Lietuvoje, Jūsų mieste (išskyrus Kuršių Neriją). Prekių pristatymo į siuntų dėžutę kaina – 3,5 Eur. Siuntų dėžutės yra daugumoje Lietuvos miestų.  Atsiimti prekes iš dėžutės būna paprasta ir patogu. Kai prekės atkeliauja į Jūsų miesto siuntų dėžutę, į savo mobilųjį telefoną Jūs gaunate kodą, kurį suvedę siuntų dėžutės terminale galėsite lengvai pasiimti prekes. Siuntų dėžutės veikia visą parą, todėl pirkinius galite atsiimti bet kuriuo Jums patogiu metu. Pastabose nurodykite jums patogiausio „LP Express” terminalo adresą. Daugiau informacijos apie siuntų dėžutes ir jų buvimo vietas sužinosite paspaudę ant šios nuorodos: siuntų dėžutės
  2. Mes galime pristatyti prekes Jūsų nurodytu adresu Lietuvoje. Prekių pristatymo nurodytu adresu kaina – 5,5 Eur. Prekės bus pristatomos per LP Express kurjerį (į Kuršių Neriją per paštą). Į užsienį prekės siunčiamos suderinus siuntimo kainą telefonu ar el.paštu agnettesstilius@gmail.com.

Per kiek laiko aš gausiu užsakytas prekes?

Jūsų užsakymą pradėsime ruošti iš karto gavus apmokėjimą.

Jeigu užsakote prekes per siuntų dėžutę ar pasirenkate pristatymą nurodytu adresu, Jūsų pirkiniai bus pristatyti į nurodytą vietą per 1-3 darbo dienas, gavus apmokėjimą. (Jei užsakytos prekės yra sandėlyje. Jei prekių ar reikiamo kiekio šiuo metu neturime, būtinai su jumis susisieksime telefonu). Mezginių pagaminimo terminas priklauso nuo sudėtingumo, tai gali užtrukti nuo 7 iki 14 dienų. Užsakymo terminas suderinamas telefonu.

Visgi jeigu užsakote prekes konkrečiai šventei ar progai, rekomenduojame užsakymą padaryti bent prieš 10 dienų, kad apsidraustumėte nuo nesklandumų, kurie kartais iškyla pristatymo metu.

Jei turite papildomų klausimų, susisiekite su manimi tel. +370 673 11487 

Agnette